• Русский (ru)
  • English (en)
  • Українська (ua)
Ми передзвонимо Вам протягом 30 секунд
Номер телефону
» Дизайн інтер’єру-Біла класика
Главная /
Дизайн інтер’єру-Біла класика
Дизайн інтер’єру-Біла класика

Дизайн інтер’єру-Біла класика

Апартаменти «Біла класика»
Квартира площею 110 м2 по вул. Дача Ковалевського.

Квартира з витонченим класичним інтер'єром, що створює відчуття легкості, достатку світла і повітря. Ключова емоція – легкість життя і насолода простором. Супутні відчуття – надійність, спокій, респектабельність, високий соціальний статус.
Квартира для сім'ї з двох людей знаходиться в новому малоповерховому будинку на вулиці Дача Ковалевського. Замовники вибрали цей будинок завдяки його розташуванню – близькості до моря і наявності вільного простору довкола. Вони цінують свободу і комфорт, тому вибрали насолоду легкістю життя і простором в якості ключової емоції інтер'єру.
Вихідна квартира – це простір з вільним плануванням. Функціональне зонування було визначено баченням замовників. Ключовим приміщенням для них повинна була стати вітальня, об'єднана з їдальнею і кухнею. Передпокій, спальня, вбиральня і санвузли є просторими й дозволяють у повній мірі насолодитися простором комфорту і достатку. Квартира добре освітлена природним освітленням, тому світлі кольори в інтер'єрі виглядають виграшно.
В якості основного стилю оформлення замовники вибрали класику. У світлих тонах цей стиль виглядає вишукано, виразно і при цьому не робить візуальні рішення занадто важкими. Багатством рельєфу і деталей можна насолоджуватися, не жертвуючи загальним відчуттям легкості і достатку повітря, яке так цінують власники. Ще одна сторона вибору класичного стилю – відчуття респектабельності, високого соціального статусу, надійності і спокою. Ці емоції актуальні в будь-які часи, тому інтер'єр квартири не застаріє.
У проекті «Біла класика» замовники виразили свою головну цінність – легкість життя. Розкрити її їм допомогло поєднання класичного стилю і світлої палітри в колірних рішеннях, які відмінно виглядають в просторих приміщеннях.

  • виїзд інженера
    БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
    ЗА НОМЕРОМ ТЕЛ. +38099 3733 888