• Русский (ru)
  • English (en)
  • Українська (ua)
Ми передзвонимо Вам протягом 30 секунд
Номер телефону
» Дизайн інтер’єру-Світлий мінімалізм
Главная /
Дизайн інтер’єру-Світлий мінімалізм
Дизайн інтер’єру-Світлий мінімалізм

Дизайн інтер’єру-Світлий мінімалізм

Апартаменти «Світлий мінімалізм»
Загальна площа – 44,1 м2.
Квартира з сучасним дизайном в стилі «мінімалізм».
Ключова емоція – релакс. Супутні відчуття – природність, легкість життя, любов до природи.
Замовники – пара в розквіті душевних і фізичних сил. На даному етапі життя вони відчули потребу в душевному і тілесному комфорті. Додаткові акценти виражені за допомогою блакитного кольору в стрічках римських штор і ефектного світильника в стилі «лофт».
Тема деревини представлена в зоні кухні світло-коричневими кольорами в інтер'єрі, обробкою стільців і навісних полиць. Цей колір може виражати любов до природи, до всього справжнього і натурального, а на підсвідомому рівні символізувати прихильність до родинних цінностей і традицій. Мотив падаючої води в санвузлі відмінно поєднується з сіро-блакитною плиткою, що створює ефект бризжі на водній поверхні. Вони символізують очищення і потік, який приносить в життя власників енергію і достаток. Мінімалізм цієї зони чистоти і комфорту не вимагає доповнень, він є самодостатнім і відмінно вписується в загальну концепцію квартири.
У проекті «Світлий мінімалізм» замовники виразили свою потребу у релаксі та комфорті, любов до природи і легкий смуток про традиції, які уходять. Мінімалістічний інтер'єр дарує гармонію, розслабляє і заспокоює, а споглядання ефектних картин, панорамного вигляду з вікон і вишуканих світильників наповнює душу багатою палітрою приємних емоцій.
  • виїзд інженера
    БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
    ЗА НОМЕРОМ ТЕЛ. +38099 3733 888