• Русский (ru)
  • English (en)
  • Українська (ua)
Ми передзвонимо Вам протягом 30 секунд
Номер телефону
» Дизайн інтер’єру-Постільний модерн
Главная /
Дизайн інтер’єру-Постільний модерн
Дизайн інтер’єру-Постільний модерн

Дизайн інтер’єру-Постільний модерн

Апартаменти «Постільний модерн»
Квартира площею 75 м2 по вул. Армійська

Цей проект замовила молода пара. Замовники вибрали цей район і малоповерховий будинок на вулиці Армійській, щоб не бути заручниками щільної забудови і довгого шляху до улюблених місць Одеси. Вони поділяють сучасні цінності і надають великого значення чистоті і простоті візуальних рішень, тому для інтер'єру був обраний стиль «модерн», що межує з мінімалізмом.
Пастельні тони відображають прагнення замовників до домашнього затишку і комфорту. Вони висловлюють їх щирість, надійність, відданість і працьовитість. Не випадково одна з кімнат має функціональність кабінету - чоловік вважає за краще працювати вдома. Такі відтінки не виходять з моди і не втомлюють.
Функціональне зонування визначив стиль життя замовників. Ключовим приміщенням стала кухня-вітальня. Це простір відпочинку, спілкування і релаксу. Легкість стилю «модерн» підкреслюється шторами, які візуально збільшують висоту. Кухня-їдальня не відділена від вітальні, що розширює межі приміщень і підсилює відчуття простору і «легкості».
Середніх розмірів кабінет оформлений в стилі, близькому до мінімалізму. Комфортний простір для роботи доповнено зоною відпочинку зі зручним диваном з витонченими журнальними столиками. Сувора графіка шедеврів архітектури на стіні і відкриті полиці шафи з витонченою керамікою сприяють натхненню чоловіка, який займається творчою роботою.
Спальня простора і функціональна, її оформлення вирішено в тих же відтінках, що і інтер'єр інших приміщень. Коричневі штори створюють затишок і тепло, підкреслюючи гармонію і благородство задуму. Цей стиль не втратить актуальність і через 10 років.
У проекті «Пастельний модерн» замовники висловили своє прагнення до гармонії і надійності. Він поєднує домашній затишок з ідеальним середовищем для творчої роботи. У цьому їм допомогло поєднання стилю «модерн» і пастельних тонів, доповнене предметами декору.

  • виїзд інженера
    БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
    ЗА НОМЕРОМ ТЕЛ. +38099 3733 888