• Русский (ru)
  • English (en)
  • Українська (ua)
Ми передзвонимо Вам протягом 30 секунд
Номер телефону
» Дизайн інтер’єру-28Перлина
Главная /
Дизайн інтер’єру-28Перлина
Дизайн інтер’єру-28Перлина

Дизайн інтер’єру-28Перлина

Апартаменти «Хвилі модерну»
Квартира площею 110 м2 по вулю Фонтанська дорога (28 Перлина)

Наш дизайнер підготувала дизайн-проект, за яким працювали. Це квартира з інтер'єром в стилі «модерн». Ключова емоція – радість руху. Супутні відчуття – задоволення від творчих експериментів, відчуття свободи, простору, природності, легкості життя, зростання і розвитку.
Замовники – сімейна пара з двома маленькими дітьми. Стандартні дороги в житті і дизайні їх не влаштовують, а ось експерименти – їх стиль. Тому дизайнер вирішила втілити в інтер'єрі головні цінності цих неабияких і екстравертних людей – любов до руху, свободи, вибуху емоцій. Не забуто про любов до природи, врахована необхідність в домашньому комфорті і затишку, які є такими важливими для дітей.
Світлі тони в інтер'єрі створюють відчуття простору і легкості дихання – того самого простору свободи, який хотіли створити собі замовники. Пастельні тони відповідають за затишок і комфорт, підкреслюють щирість господарів квартири. Сірий колір заспокоює і врівноважує емоції, що є дуже важливим для активних людей. Зелені акценти в кухні дарують енергію, відчуття зростання, розвитку, руху і близькості до природи. Вони вельми гармонійно виглядають з елементами фітодизайну, який є вельми органічним у цьому інтер'єрі. Сіро-зелені відтінки в спальні заспокоюють і розслабляють. А сміливі вигини світильників, хвилі декору в кухні, геометричні форми в одній з дитячих спалень не дають дуже розслабитися, нагадуючи, що рух – це життя. Життя, що приносить радість, драйв, нові й нові яскраві емоції.
Інтер'єр квартири починає створювати емоції з першої зустрічі. Коридор зустрічає експресивними кольорами абстрактних картин. Інтер'єр кухні радує око грою хвиль в лініях світильників і стінної панелі. Спальні дорослих і дітей об'єднують світлі тони стін і декору, але кожне приміщення має свою «родзинку» у вигляді «стільників» в одній з дитячих спалень, вишуканої квітки-люстри в іншій, або ромбів в спальні дорослих. Декор ванної кімнати створює відчуття життя і руху за рахунок штори з ефектом падаючої води.
У проекті «Хвилі модерну» замовники втілили свою активну життєву позицію, любов до руху і свободи. Вони створили собі емоційний простір для життя, який може дарувати енергію, збуджувати або розслабляти залежно від напряму польоту емоцій, який є таким непередбачуваним у яскравих і енергійних людей.

  • виїзд інженера
    БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
    ЗА НОМЕРОМ ТЕЛ. +38099 3733 888