• Русский (ru)
  • English (en)
  • Українська (ua)
Ми передзвонимо Вам протягом 30 секунд
Номер телефону
» Замовляємо дизайн-проект
Головна /
Блог
Блог

Замовляємо дизайн-проект

12-10-2018
дизайн-проект

Отже, Ви починаєте ремонт. Вас хвилює багато питань. З чого почати? Як організувати простір для життя? Як створити стильний інтер'єр і при цьому зберегти функціональність? Як забезпечити якість робіт? Як укластися в терміни і бюджет?
Висока якість, дотримання строків, прозорість кошторисів, фінансові гарантії та комфорт роботи з співробітниками - це обов'язкові складові іміджу компанії РСК Одеса. Але це ще не все. Головне - це вміння слухати, чути, допомогти замовнику виразити себе в проекті і створити простір для того життя, яким завжди хотілося жити! Почнемо з першого, і, дуже важливого кроку - замовлення дизайн-проекту. Який, до речі, майже невіддільний від іншого важливого кроку - вибору будівельної компанії, яка допоможе втілити в реальність Ваші цілі, Ваш задум і Ваші очікування.
В ремонті важливо берегти ресурси. Витратити якомога менше грошей, часу і нервових клітин. При підписанні договору на дизайн-проект і ремонтно-будівельні роботи в однієї і тієї ж компанії можна отримати немало переваг і при цьому значно заощадити.
Коли інженер-дизайнер веде проект від стадії проектування будинку (планування інтер'єру помешкання), всі комунікації плануються згідно креслень, обирається раціональне рішення планування з урахуванням енергоефективності та замовник уникає ситуації, коли необхідно прокладати комунікації у вже оштукатурених приміщеннях.
Одним словом, є варіант відразу побудувати (відремонтувати) так, як потрібно.
Робота з дизайнером від компанії-підрядника по ремонту знімає питання налагодження контакту між автором проекту і виконавцями. В цьому випадку куратор проекту, дизайнер, фахівці з кошторису, закупівель, виконроб і будівельники довгий час працюють разом і розуміють один одного з півслова. У такій команді авторський нагляд стає не простою формальністю, а працюючим інструментом досягнення високої якості.
Участь дизайнера в процесі реалізації проекту допомагає вкластися в кошторис і заощадити бюджет. Вартість матеріалів далеко не завжди є показником якості, тому дизайнер підкаже Вам, на чому можна заощадити, а на чому - не варто. Компанія РСК Одеса забезпечує вам консультації дизайнера при виборі оздоблювальних матеріалів та меблів і гарантує позитивні емоції в процесі реалізації проекту.
Робота з дизайнером на всіх стадіях проекту підвищує інвестиційну привабливість Вашого об'єкту. Якщо Ви плануєте вигідно продати чи здати Ваш будинок або квартиру, підхід до дизайну повинен враховувати сучасні тенденції ринку. Дизайнер компанії РСК Одеса має великий досвід на ринку одеської нерухомості і, як то кажуть, перебуває в тренді. Тому успіх Вашого інвестиційного проекту буде закладений ще до початку робіт.
Замовляючи дизайн-проект в компанії РСК Одеса, ви замовляєте не просто стильні і функціональні рішення. Ви замовляєте високу якість Вашого життя - те, заради чого ми створювали цю компанію і те, що ми допоможемо Вам реалізувати. Ви ставите задачу нашому дизайнерському відділу і отримуєте кілька варіантів її вирішення. Вам залишається тільки обрати. В результаті, Ви отримуєте багато переваг на всіх етапах реалізації проекту, а Ваш простір для життя буде організований так, як Ви спочатку собі уявляли.

виїзд інженера
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
ЗА НОМЕРОМ ТЕЛ. (099) 373 38 88